| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zufi potvrzení dokážu pochopit,třeba tatínek platí vysoké výživné a příjde mu zbytečné pak platit nad rámec stanoveného výživného ve kterém by mělo být zohledněno i náklady na dítě které nejsou pravidelné (výlet,nová postel,kolo atd.)
Co nechápu je náš soudní systém který stále hájí neplatiče,zrovna dnes jsem počítala pro policii kolik ex zaplatil a nezaplatil za období od posledního trestního soudu a došla jsem k tomu že částka kterou zaplatil je 10x menší než částka kterou ještě zaplatit měl.Ale přece chudák projevuje snahu když občas pošle 500 na VŠ studenta,co na tom že je za totéž v podmínce- tak dáme další podmínku nebo 200 hodin veřejně prospěšných prací,přece by jste ho nechtěla poslat do vězení-to už by vám vůbec nic neplatil -vtipná věta v období kdy rok a půl neposlal ani korunu a spousta jiných úžasných vět na soudech.Třeba musíte přijet k soudu když jsme předvolaná,jinak můžete dostat pokutu -žádala jsem abych si nemusela brát volno v práci kvůli stejné výpovědi jakou jsem uvedla na policii,,navíc dítě už bylo zletilé,ale že otec 2x po sobě nepřijel to už mu pokutu nenapařili,jen to odložili a my museli jet vždy znova a brát si volno v práci a dítě ve škole

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.