| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Může, proč by nemohl ? Chceš snad tvrdit, že máš jistotu, že nemůže. Nemáš a nemůžeš ji mít, a mě vadí, jak okolo mne a dětí (všichni máme roušku), proběhne funící běžec, soused bez roušky před námi vystoupí z výtahu a motá se okolo nás a schránky a je mu to úplně jedno, lidé si nasazují roušku až v MHD, mají ji polostaženou... dnes začali v MHD hlásit, ať lidé dodržují nošení roušky, jsem za to ráda.
Zažili jsme trvdá opatření, která měla efekt, že jsme nedopadli jako v Itálii nebo Španělsku, neměli zahlcené zdravotnická zařízení.. a teď to relativně snadné opatření nosit roušku, mít ji, když sedím v MHD nebo jdu nakoupit lidé nedodržují. Chápu, že někoho rouška obtěžuje, ale vždyť nemusí mít z méně, může mít i z méně propustné tkaniny, ta pak ta nedusí, ale pořád lepší než žádná. Roušky nosili i dělníci v provozech, kde to opravdu nebyla sranda ji stále mít, tak už s ohledem k aně mi přijde nefér si ji sundavat, když sedím v MHD.
Všimla jsem si, že někteří lidé ji nenosí demonstrativně, přijdu na zastávku MHD (ostrůvek tramvaje), kde rozhodně nejde dodržet 2m odstup, a slečna (ne 15, ale přes 20) má roušku staženou a zvýká zvýkačku, chtě nechtě musím kolem ní, roušku si nandá až po vstupu do tramvaje.. vím, že to dělá naschvál, soused náš také, podle něj je to blbost se nakazit... oslovila jsem (vždy velmi slušně lidi, kteří neměli roušku, když jsem měla v MHD děti - a chceme se stýkat s babičkou, rizikovou) a někdo je slušný a roušku si nandá a nebo také ne a slyším, až hrubá slova, že je to blbost. Vadí mi to.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.