| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

~:-DMonty Steve Jobs. Ale to je jedno.
Spíš na tu narážku ohledně trubky, já teda fakt nemám tolik času číst vše a reaguju kolikrát jen na posledních pár příspěvků, tak mi kolikrát může utéct nějaká myšlenka, nevím. Ale asi máš pravdu, my tady fakt neřešíme drahé oblečení, ani nobl restaurace ani obrazy tedy (i když to já trochu jo, ale ne v řádech milionů). Já píšu, že neprojíme majlant, naše běžné životní náklady v porovnání s ostatníma jsou asi fakt nižší viz moje téma synovy boty za 3000 kč nebo kolik to bylo (je tedy fakt, že mých 50 kč na týden by jiným bylo výsměchem, zbytek si všechno financují sami). A hypo sice nějaké minimální míme, ale kdyby bylo potřeba, doplatím z fleku.

Ale! Plocha 250 m2 obytného prostoru je nám akorát, spíš už se těšíme, až se nám vystěhují nájemníci ze spodního bytu, ten si potom zabereme jako velkou společenskou místnost s kulečníkem a ping pongárnou a další menší jako posilovnu a zkušebnu. To si myslím, že spousta lidí může říct, že je to zbytečné a v očích jiných asi jo.

A ano, tu tubu za sto táců vidím jako tu levnější variantu, nad tím chápu, že by spousta lidí byla schopná kroutit hlavou. Nicméně kdyby měl hrát tu nižší třídu, tak asi těžko ho budou volat z filharmonie, to je prostě ten rozdíl. Který já ovšem jaksi neslyším, ale protože to říká i učitel, tak asi věřím~:-D.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.