| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Markéto, tak to je super. Ráda čtu, že jsou i DR co neodmítají se pacientů dotýkat a koukat se na ně.

Já píšu zkušenosti z 3 různých míst vzdálených od sebe okolo 150km. A tří různých krajů.

Teta se tam byla očkovat v září a musela si volat, přijít na určitou hodinu a několikrát se ujišťovali, že ani nekašle, jinak, že chodit vůbec nemá. A když mi volala, tak jsme obě přemýšleli s čím by jsme tam tak mohli jít. Vždyť i to očkování jsou očkovací centra. Nepřišli jsme vlastně na nic. ~d~

Mamce řekli, že papíry z průběhu léčby má přinést až bude po pandemii. No to si mamka asi počká.

Přiznám se, že syn byl na ORL akorát a normálně se ho nebáli. Mě revmatoložka též ne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.