| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Syna to ovlivnilo hodně a tvrdit opak by bylo hloupé.
Je jedináček, zachraňuje ho náš pes, který ho nutí k pohybu venku. nemám jinak bohužel páky na to, abych donutila 14-letého kluka jít se procházet, samotného... s rodiči už kupodivu nechce...

A řeči některých tady mě opravdu nadzvedávají ze židle ....zodpovědné je nechodit do školy, ale jinak se pro jejich děti nic nezměnilo - chodí s kamarády ven / JAK TO ?? Víc jak dvojice není povolená ani venku !!! /, zvou si kamarády domů a naopak...ALE TOHLE NENÍ dodržování nouzového stavu, že ???

Protože potom to tedy nedodržují ani jejich děti a tím pádem chápu, že nemají problém.

Můj syn se vidí se spolužáky pouze online, nejsem z toho nadšená, ale puberťáci rezignovali a stačí jim to...rok zpátky ještě nestačilo, teď už jo.

Takže já jeho kontakty spočítám na prstech jedné ruky - já, otec, pes, babička a dědeček. TOŤ VSJO...~:(
Jo, občas ho pošlu do pekárny nebo lékárny, tak potká prodavačku...

Takže nebudu se tvářit, že se nic neděje, protože mýmu dítěti se děje.
Prostě v tomto věku jaksi nepůjde bobovat s malými dětmi, je to trapné....nepůjde na procházku jen tak, nebaví ho to...naštěstí chodí se psem a to ho baví...
Je to zoufalé, furt sedí jenom u PC....já to nesnášela už před touhle situací, ale teď to nabralo ty správné grády...

Dříve by tady většině vadilo dlouhé koukání do počítače, teď je o.k. a vlastně v pořádku...~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.