| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Výběr proběhl velmi rychle, dalo by se říct velmi impulzivně - když nastala potřeba zvětšit náš životní prostor, vyskočil na mně inzerát na prodej domů těsně za hranicí Prahy, ve které jsem měla byt, rozměrově o něco víc než dvojnásobek, navíc malá zahrádka a hlavně vlastní parkovací prostor u domu. Díky tomu, že už to není Praha, to cenově vyšlo stejně jako ten byt, v průběhu stavby jsme si udělali změny přesně podle sebe.
Nikdy předtím jsem z Prahy nechtěla, vůbec jsem o tom neuvažovala, protože jsem se v ní narodila, moje rodina do xtého kolena taky, vyrostla jsem v bytě přímo v centru Prahy, který byl rozměrově jen o kousek menší než tenhle domek, ale tohle rozhodnutí bylo praktické a jsem ráda, že jsem ho udělala. Dětem zůstaly kroužky v původní lokalitě /dokonce jsme je pár let vozili i do původní školy/, od nového domu jsme tam autem za 20 minut, busem je to o 10 minut déle, protože ten to objíždí. Jsme tu sedmým rokem a jsme velmi spokojení, obzvlášť teď, kdy jsme doma všichni, máme každý dost svého prostoru a nemusíme řešit žádná provizoria pro výuku a práci. Navíc máme dobré sousedy, to je taky bonus. Už se těším, až bude hezky a budem zase moci pobývat na zahrádce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.