| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zažila jste některá fyzický odpor k mužům po rozvodu? Jsem již tři roky po rozvodu manželství, které trvalo 17 let. Rok, kdy jsem se rozváděla byl příšerný a mám ho v mlze, neboť se doslova pokazilo co šlo a naprosto ve všech oblastech mého života. Dokonce jsem dva měsíce musela jíst antidepresiva, protože jsem nebyla schopna jíst kvůli úzkosti. Nicméně jsem to zvládla, a řekla jsem si, že začnu znovu. Snažila jsem se navázat nějaký ten vztah, ale ukázalo se vždy, že od toho čekám trochu více než pár zážitků v posteli. Nejsem prostě typ na vztahy založené na sexu. Nic z toho nemám..bohužel...a pro spoustu lidí jsem cvok... nemyslím tím ale, že bych hned potřebovala s někým žít a stěhovat si ho k sobě, ale prostě si někam sem tam zajít, kino, atd. Zkoušela jsem i seznamku ale nic. Dokonce jsem to přímo psala do inzerátů, co očekávám, přesto nakonec jakákoliv diskuze skončila u posílání intimních fotek, což nepodporuju..naopak tohle vše způsobilo to, že je mi jakákoliv konverzace na toto téma vysloveně nepříjemná a i jen náznak, že by po mě začal někdo sex chtít ve mě budí skoro nevolnost a mít nějakého muže doma již u mě hranicí se scifi. Navštěvuju kvůli tomu i psychologa, ale nevím, čím déle jsem sama, tím větší odpor k mužům citím. Už si ani neumím představit, jaké by to bylo se k někomu jen tak přitulit. Psycholožka tvrdí, že to chce prostě čas...že toho na mě prostě bylo moc a trochu mě to všechno semlelo. Je fakt, že te´d momentálně mám ještě doma dvě pubertální dcery, takže mě samota až tak netíží, dovedu se i docela dobře zabavit a udělat si tu a tam radost... ale trápí mě to.. nedovedu si představit, co bude až se holky osamostatní a zůstanu sama. Připadám si jako cvok, protože bych vztah chtěla, ale na druhou stranu ho asi už nejsem schopná...a už mám 4 křížky na krku takže to není jako, když mi bylo 20 let.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.