| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Huso,
to teda nevím, kde jsi vyrostla, ale kolem mě jak na vesnici, tak v malém městečku, tak v Praze sex lidi normálně provozovali... i na jednu noc, i kamarádský atd... ano, jedna moje kamarádka (je ze čtyř dětí) mi asi ve dvanácti pohoršeně sdělovala, že je jasný, že její rodiče "TO" museli dělat čtyřikrát!!!! - ale to jí bylo těch dvanáct :-))
Než nějaké nebezpečí fyzické nebo STD byl největší problém nechtěné těhotenství - dostat antikoncepci nebylo jen tak ani pro dospělou osobu, natož pro nezletilou, a kondomy taky nebyly něco, co by lidi běžně u sebe nosili... takže spíš z toho byly potraty (často načerno), nebo svatby v šestnácti - a nebo i třeba případ, kde dítě adoptovali rodiče slečny (a dotyčný mladík měl štěstí, že mu bylo taky čtrnáct jako slečně).
Co se pařeb týče - naši měli největší starost, aby mě nechytli pod vlivem policajti - v té době za to mohl být vyhazov ze SŠ (za těhotenství mmch taky).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.