| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jitys, hele, uznávám, že mám výhodu jiné pracovní doby. Jsem si toho vědoma. Ale! Dítěti je pomalu 16. Co je doma tak akutní, že to musí být teď hned? Když odpadne režim kolem dětí, škol, kroužku atd? Že si muž vezme v 9.večer psa a jde s ním ještě 30 minut okolo? Že ho cesta z práce stojí třeba o 20 minut víc času? No a co? Mmch holky, taky je otázka, jak dobře vám ty krokoměry měří. Jestli fakt respektují délku kroku atd. Manžel to má nastavený podle sebe a ideální je to zkusit i se zapnutou GPS. Protože když jdu ráno s Čubou okolo na cca 10 minut, mám orientačně 1000 - 1200 kroků a to je jenom chvilka. Běháním po třídě (nebo doma) klidně naberu 5 tisíc. To je jen popocházení sem tam. Kousek domů a kousek se psem a jsem na 8.000 jen to hvízdne. Přitom ve třídě je to bez vycházek, je to fakt systém "přines, prodej, dojdi ke dveřím" - asi jako když se doma uklízí ~t~ Rozumím, že problém je tam, kde člověk musí autem do práce. Ale třeba u MHD, popojít na další zastávku? Ráno vystoupit dřív a kousek dojít (tam kde to jde).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.