Asi to není neobvyklé, v mém rodném městě jsme při návštěvě hrobu babičky a dědy taky zjistili, že většina německých náhrobků zmizela. Ponechali jen velké hrobky u hlavních cest, levné hroby "v louce" prostě nejsou. Ale bývalo to tak, že drahé hroby se za první republiky proplácely "na celou dobu existence hřbitova", tak se možná kvůli tomu zatím neruší. Mimochodem, do několika velkých německých hrobek umístil úřad ostatky ze zrušených hřbitovů v okolních obcích, zrušených kvůli těžbě a dodal k tomu desku: Zde jsou umístěny ostatky obyvatel obce XY, která musela ustoupit těžbě.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.