| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Maminky, jste to vy, které můžete změnit svět

Milá Martino,
diskuse nejsou od toho, aby ses nad sebou musela zamýšlet, když s tebou všichni, nebo někdy nikdo nesouhlasí....

Já jsem ale taky prožívala muka, když jsem v diskusi na téma porod doma vždy několik dlouhých sekund musela čekat, než se stáhne příspěvek téměř totožný s řadou dalších, nechápala jsem, proč tam každý musí sólo napsat: jste nezodpovědní šílenci, ze mě dítě tahali kladkostrojem a přežila jsem jen díky doktorům... /tím nechci nikoho zesměšnit, trochu přeháním/, prostě jsem byla netrpělivá a chtěla jsem se dovědět o tom, jaké to je a jaké má ještě kdo zkušenosti, je ale asi pravda, že člověk se i s jeho názory nejvíce vyvíjí těmi kuturními šoky, které ho potkají, když diskutuje s někým, kdo má úplně úhel pohledu. Takže mě ten čas, kdy čekám na stažení příspěvku, který mi pak přijde úplně pitomý mrzí pořád míň.
Jinak bych ještě ráda napsala, že dopis Karla /aspoň myslím, že se ten muž tak jmenuje/ ve kterém popisuje jejich porod v Krči /rubrika kde rodit/ se mě osobně opravdu hodně líbil!!!!!
Zatím ahoj, těším se na další setkání Anna

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.