| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Narazila jsem na novinkách na článek o tom, jak velké zastoupení má LGBT komunita na současných OH.

Jsem nějak mimo. Nechápu, proč by mělo někoho zajímat a proč by měl někdo sledovat, kolik je mezi sportovci homosexuálů a leseb a smíšených a těch, co nemají sex vůbec apod. To přece s tím sportem nemá vůbec nic společného. Jestli má Ledecká zlato, tak jí ho přeju a je fuk, s kým provozuje sex nebo jestli ho vůbec provozuje.

Ale napadla mě jiná věc a to jsou párové sporty. Nebudou někteří lidé požadovat úpravu v tom smyslu, že není správné, aby v krasobruslení (a tanci, jiné mě zrovna nenapadá), nebyly jen páry smíšené? ale já si myslím, že to by mohl být dost problém. Nevím tedy přesně, jak se hodnotí krasobruslení, ale předpokládám, že mají nějaké povinné figury, které tam můsejí být, pak se ohodnotí, když jsou tam i jiné obtížné figury nebo kombinace a pak se hodnotí celkový dojem.

Tak pokud jde o ty figury, tak to je celkem objektivní kategorie, ale v takovém případě bude vypadat úplně jinak jízda muž+muž, muž+žena a žena+žena. Ten poslední pár by rozhodně byl v nevýhodě, protože dvě ženy nedosáhnou takové síly a rychlosti, aby zvládly to, co muž se ženou. A totéž dva chlapi - tam zas těžko budou dělat figury, kdy jeden drží druhého nad hlavou.

No a pak je tady to třetí kritérium a to je ten celkový dojem a ten je naprosto individuální. A myslím si, že tady by ty jednopohlaví páry splakaly nad výdělkem, protože většina lidí chce vidět smíšený pár. Ale možná že se to časem postupně změní a tohle kritérium se srovná. Ale pořád tam vidím problém v hodnocení obtížnosti jízdy.

Pokud jde o mně - já bych se klidně dívala na jednopohlavní páry, pokud by ale ta choreografie byla jiná než pro smíšený pár. Tanec nebo krasobruslení dvou lidí stejného pohlaví stylem, na který jsem zvyklá u smíšené dvojice, mi vadí. Pořád v tom vidím ten milostná podtext a je mi to nepřirozené a nepříjemné.

Jak to máte vy? Myslíte, že by se měly dělat smíšené páry?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.