| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Minulý týden mi odstranili štítnou žlázu kvůli hyperfunkci a opakovaným zánětům. Mám za sebou pobyt na jipce. Prošla jsem si brněním rukou. Beru vápník a rocaltrol na podporu vstřebávání vápníku a samozřejmě euthyrox. Dnes jsem byla na kontrolním odběru krve, zítra jdu na kontrolu a vyndání stehů do nemocnice. Jizva sice dlouhá ale poměrně tenká. Povaluju se doma, chodím na procházky, chod domácnosti v pohodě. Celkově se cítím dobře. Do práce se nehrnu. Nerada bych dopadla tak, že s vypětím sil zvládnu práci a potom doma odpadnu a budu nepoužitelná. To raději pár dní marodění navíc.
Co bude následovat dál? Zatím mám pocit, že se mi líp dýchá (takový ten hluboký nádech - přestože jsem před operací neměla dojem, že by se mi dýchalo špatně). V noci se asi víc potím. Ve dne se občas objeví vlna horka, ale jiná než návaly. Co mám čekat dál? Problémy s nastavením medikace? Hubnutí nebo přibírání na váze? Únava? Co si mám ohlídat a na co si dát pozor? Jak se projevuje nevhodné dávkování substituce? Budu ráda za Vaše zkušenosti.
(Před čtvrt stoletím marodila máma po stejné operaci 10 měsíců, než se dala dohromady.)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.