| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jako dítě jsem byla hubená. Hodně hubená. I jako puberťačka. Bylo to jednoduché. My jsme doma jídlo prostě neměli. Když jsem pak odjela k zahraniční rodině jako au pair, přibrala jsem asi 4 kg za půl roku a v necelých 19 konečně začala menstruovat pravidelně. Problém byl, když jsem chtěla otěhotnět. Nešlo to a potřebovala jsem hormony a z 52 kg jsem se dostala na 68 kg a už nikdy jsem se nedostala zpátky. Kojila jsem pak dvě děti a kojením jsem nehubla. A naopak poté, co jsem kojit přestala, jsem ještě přibrala. Hodně pracuju, málo spím, uvnitř jsem v nepohodě, kterou si táhnu od dětství. Když jsem na váze viděla číslo začínající osmičkou, propadla jsem úplně depresi. Tak to už sice nezačíná, ale šestkou taky ještě ne. Nicméně pracuju na tom. Teď jsem tři týdny neměla možnost mít jídlo pod kontrolou, protože jsem něco organizovala a jídlo zajišťoval hotel. Denně těstoviny, pečivo a bohužel málo ovoce a zeleniny. Takže po třech týdnech mám o kilo více, i když původně jsem se bála, že to bude ještě horší. Zase je fakt, že málokterý den jsem měla pod 15 000 kroků, spíše 20 000, a denně okolo 80 pater.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.