| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

mí rodiče i tchánovci taky hodně hromadí, máma obráží různé bazary a sekáče a často mi přiveze hromadu bordelu, kterou v horším případě daruje dětem a oni to pak nechtějí vyhodit. Máme tu třeba hromadu dětských hrníčků, moje děti ale čaje nepijí, atkže nanic, pijí ze sklenic. Každý vánoce dostanu nějakou keramiku a urputně to dávám batoleti na jídlo, a on to ne a ne rozbít.

Noční můra jsou různé narozeniny a Vánoce, i když o tom s nimi hodně mluvíme, furt nám toho dávají příliš a do vkusu se nám nikdy netrefí, na to nemají mentální kapacitu. I jsme pár věcí nepřijali, vrátili jsme jim je, stejně to zas jindy zkusí.

Tchyně nám furt kupuje nějaký povlečení a mě je to líto, mám toho tu dost a ráda si vyberu to, co se líbí mně, a ne to co se líbí tchyni. A muž chce to od ní, aby nebyla smutná.

Jestli ten kluk chce jenom tři barvy, ani to bych mámě neřekla, protože vím, že ona by radostně koupila první hnusný, o co by zakopla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.