| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ono to s těmi sluchátky je ještě horší než že se jen člověk připraví o jeden ze základních smyslů... to totiž není jen o tom, že pak neslyší, ale často vůbec nevnímá, je totiž pohlcen tím, co mu proudí do uší, soustředí se na ten poslech a je ve svém světě a ten vnější kolem něj zmizí... obzvláště děti to tak mají, jsou pohlcené...
no a pokud mají ještě na hlavě kapuci, jsou úplně ztracení, zmizí i periferní vidění, takový člověk je pak na úrovni opilce - reflexy žádné, zpomalené a nevyzpytatelné chování... zrovna včera mi nakráčel chodec přímo před auto do silnice, šel po chodníku a prostě z něj jen tak mimochodem sešel, naštěstí jsem si ho všimla už předtím, že nejde rovně, jela jsem za ním a tak jsem preventivně zpomalila... on vůbec nepostřehl, že se něco děje, prostě šel kus po silnici a pak se zase vrátil na chodník ~d~ kdybych jela normální rychlostí, nestihla bych nic a svezla bych ho na kapotě... no a dneska ráno zase cyklista - koukám na něj zezadu, když jsem ho dojížděla, měl na hlavě traktory, tak jsem si vzpomněla na tuhle diskuzi a protože jsem dojížděla stojící kolonu před semaforem, nesnažila jsem se ho předjet ani dojet a najednou koukám, on se vůbec neohlédl, nepodíval a jak jel po pravé straně silnice, tak to najednou střihl doleva, aby mohl předjet tu kolonu na začátek k semaforům... žádné znamení o změně směru, nic... kdybych měla tendence ho předjet, najel by mi přímo pod auto... i tak jsem se lekla...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.