| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Úplně Tě chápu a za daných okolností bych vypěnila taky a to hodně. Já bych se určitě snažila manželovi jeho koníček dopřát a můj manžel tedy nemá jednoho takového velkého koně, ale svým zálibám také věnuje dost času a do určité míry i peněz (i když on tedy na ekonomiku svých zájmů hodně kouká a má mnohem větší radost, když za to utratí co nejméně). To, že po dovolené všchno vybaluju já a případně bych asi i šla nakoupit to nejnutnějí je u nás vyváženo tím, že manžel obvykle řídí celou cestu nebo naprosto převažující část (na letecké dovolené jsme už nebyli dlouho) - takže kdyby potom chtěl jít kontrolovat brambory, tak bych to kousla (ovšem on by předtím asi na nákup jídla došel). A jinak mám "na revanš" k tomu, že on se po práci rozhoduje, jestli půjde spíš na kolo, do fitka, do bazénu nebo nějakou zajímavou akci, kdežto já zajišťuju nákup, úklid a večeři (a na procházku nebo za sportem jdu většinoupřípadně až potom) mám stále ještě zkrácený úvazek v práci. Jinak bych byla mnohem vzteklejší, kdyby se při stejném úvazku očekávalo, že budu řešit 90% logistiky domácnosti a on si bude sportovat a spol. A samozřejmě ta finanční otázka taky hraje roli - pokud by jeho koníčky znamenaly, že se rodina musí výrazně uskromňovat, bojovala bych za kompromis ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.