| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Renko, můj muž sice nemá takovýhle koníček, ale jinak naprosto souhlasím. Snažíme se, abychom byli v pohodě. Když se vracíme z dovolené, tak se najíme někde cestou, uděláme většinou i nějaký ten nákup, doma to vyházíme z auta, zavoláme babičkám, že jsme v pořádku zpátky, manžel si jde chvíli odpočinout, protože celou cestu řídil a já obvykle hned běžím okouknout balkón a zalít všechny ty rostliny, otrhat oschlé kvítky a zkontrolovat, jestli všechno přežilo. To je zase můj koníček:-). Manžel pak jde obvykle uklidit auto, já vybalím a pustím pračku a pak si oba sedneme a odpočíváme. Někdy je teda potřeba zalít zahradu, tak se o to nějak podělíme, syn pomůže taky.
Ale celkově jsem u nás já ta která říká "já to vezmu, netahej se s tím, je to těžký...", protože prostě on je na tom tak, jak je a lepší už to nebude. Jasně, bývaly časy, kdy mě nenechal nic tahat apod. No, teď má záda a spoustu dalších problémů, tak s něčím pomůže syn a když není k dispozici on, tak musím já sama...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.