| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Janinko a proč jsi mu tedy nenechala vybalování na další den, když měl volno? Já tohle třeba vůbec neřeším, kdy si kdo vybalí. Stejně tak nákup, buď bych objednala, nebo bych mu řekla, ať další den nakoupí. Neříkej, že nemáte doma nic trvanlivého, u nás je vždycky mléko a všelijaké vločky na různé kaše, pečivo k dopečení (beztak v tom krámu je to samé), balené sýry, těstoviny, konzervovaný tuňák, vajíčka, prostě ten jeden den se dá podle mě v běžné domácnosti pokrýt i s práznou ledničkou.
Vůbec neříkám, že jsi megera, jen to máš jinak nastavené, no. Ono je pak blbé, že každý má svoji pravdu a lidi se zbytečně pohádají. Já tipovala, že šlo o vytáčení medu a to by můj muž taky nepočkal, kdyby měly včely plno a nebylo, kam nosit. Můj muž by ti řekl, že právě to je otázka "okamžitě", pokud už je vidět, že se to mělo udělat před týdnem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.