| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Průběh těhotenství - 28. týden

Zastávám názor, že pocit únavy a potřeba spánku v těhotenství, i mimo těhotenství vychází často ze subjektivních pocitů.
Při prvním těhotenství jsem byla doma odzačátku. Neustále jsem ležela v chytrých knihách, spala ráno do 11:00, vydatně papkala, po obědě spala další 2 hodinky a "čekala" 9 měsíců na porod. Díky tomu jsem i dost přibrala,trpěla jsem otoky, vysokým tlakem a celkově těhotenství prožívala dost útrpně.
Teď po 4 letech jsem podruhé těhotná a toto těhotenství je přesný opak. Nebýt rostoucího bříška, nestíhám si uvědomit, že za 3 měsíce rodím.Ráno vozím syna MHD do vzdálené školky,odpoledne opět pro něj,potom s ním ven, na kolo, kamkoli, jsem zahlcena prací (živím se jako překladatelka na volné noze), takže pracuji celý den nepřetržitě a často i do 2:00 do rána, soboty a neděle nevyjímaje. Do toho všeho stěhování, rekonstrukce bytu, natírání oken, atd. Nemám čas si dát nohy nahoru, natož odpoledne spát. A světe div se! Cítím se skvěle. Nejenže to šíleně utíká, ale nemám čas se "pozorovat", nadměrně tloustnout, vnímat bolavá záda, či to, že se mi blbě dýchá...Druhé těhotenství je prostě jiné.
PS: Nepopírám však, že kdyby to šlo, že bych odpoledne neusnula:o) Majka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.