| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak pokud jde o to, jak to na Bulove vypadá, je to přece jen už straší pavilon, takže "krásné" to tam není :-). Ale já jsem měla nadstandardní pokoj a ten byl opravdu pěkný. Nadstandardů tam není ale bohužel mnoho, takže je to otázka náhody, že zrovna je nějaký volný... Já jsem přišla rodit po týdnu, kdy měli oddělení úplně zavřené, takže bylo v podstatě volno a přitom jednolůžkový nadstandard byl už jen jeden jediný. Ceny jsou 500 nebo 800 za noc (podle toho, jestli je tam TV nebo není). U nadstadardu je možné mít návštěvy i mimo vymezenou dobu a mohou na pokoj - to byl asi hlavní důvod, proč jsem ho chtěla. Jinak tam totiž mohou návštěvy přijít jen asi do 18 hodin a pouze v určeném prostoru - nemohou na pokoj (aby nebyly rušeny ostatní).
Jinak lidsky jsou tam všichni velmi příjemní. Doktor se mnou všechny postupy konzultoval. Chtěla jsem původně rodit v CAPu, ale nestihli ho uklidit :-), takže jsem zůstala v normálním porodním boxu a musím říct, že mi to ani nevadilo. Nabídli mi, že mi z CAPu přinesou , co chci - porodní stoličku apod. a jinak jsem se mohla pohybovat a chovat, jak jsem chtěla. Boxy jsou uzavřené, světlé, nově rekonstruované, barevné a je tam dostatek soukromí. Hezké je, že už tam je přichystaná i postýlka pro miminko. Holení vůbec žádné - ani na to nepřišla řeč. Klistýr podle dohody. Já jsem si přinesla svůj Yal. Tlumiče bolesti mi dali na vybranou, jestli chci. Epidurál mi sami nabídli.
Porod jsem měla docela težký a a dlouhý a i přesto z něho mám dobrý pocit. Doktor mi psychycky hodně pomáhal, podporoval a uklidňoval.
Na šestinedělí jsem byla také spokojena. Sestřičky pomohly, když jsem je požádala.
Bulovku bych klidně doporučila.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.