| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj KAtko,když čtu tento článek tak jsem si vzpoměla na svůj první porod.Veronice je 16let,takže to bylo před revolucí 1988.Bylo to přesně tak jak popisuješ.Strčili mě na hekárnu a sestra mě vždy prohlídla a řekla,že ještě nejsem otevřená a odešla.Byla pryč i hodinu.Já mezitím měla křížový bolesti a svíjela jsem se v neuvěřitelné bolesti.Ležela jsem zkroucená na boku.To všechno trvalo asi 8 hodin.Pak jsem si musela přejít na porodní sál a tam po mě skákali a křičeli at tlačím a at zase netlačím.Hrůza.8 let jsem nechtěla o žádným porodu ani slyšet.Nakonec mě to přešlo.Když jsem šla rodit Románka měla jsem hroznej strach,ale manžel šel se mnou a tak se můj strach zmenšil.Ne že by mě nic nebolelo,nebo že bych neměla snad křížový bolesti,ale měla jsem jinej pocit.Vše trvalo jen hodinu a bylo to.V září 2004 se nám narodil Davídek.Neustále mám v paměti porod před 16ti lety,ale všechno jsem teď brala jinak.Manželšel znovu se mnou,I když jsem ve sprše prosila,že jsem si to rozmyslela ať jdeme domů,pomohl mi svým humorem.Pokojíček n V Brně na obilním trhu nepřipomínal vůbec ničím onu šílenou hekárnu při mém prvním porodu.POrodní asistenka byla velmi příjemná.Především mi ale pomohl manže,psychicky.Vše trvalo 2h a bylo to.Takže na svůj první porod taky nikdy nezapomenu,a nechal ve mě smutnou nehativní vzpomínku.Ale nenechala jsem se tou myšlenkou pohltit.Hanka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.