| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Milá Michaelo,já rodila dvakrát a na oba porody vzpomínám jako na krásný zážitek.Ovšem chápu maminky,který to tak nemají,radši by rodily bez bolesti atd.Možná si většina maminek spíš stěžuje na přístup personálu.Což je ovšem stále dokola,takže to nebudu rozebírat.
To že máš doma pana primáře neznamená,že víš něco víc než ostatní maminky.Já mám 10 let praxe a opravdu hysterickou maminku jsme zažili jednou.
Za to mám pocit,že přibývá lékařů nad jejichž kousky se normální člověk taky nepřestává divit.
jenom to,že se někomu nelíbí přístup personálu neznamená,že je hloupá kačenka.Chápu,že z vyprávění to máš jinak než to mnohdy je ve skutečnosti.ne každej musí být nadšenej z pánů doktorů a nás sester.A já je chápuůJá nadšená nejsem taky.Buď ráda,že jsi rodila normálně a zvládla jsi to a neodsuzuj ostatní

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.