| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Schovánek 13 - A jsme na světě!

Ahoj Martino,
byla bych opravdu ráda, kdyby náš příběh četl někdo z Podolí. Vím, že to všechno je v lidech, ale právě proto bych chtěla, aby si i ti příjemní a profesionální lékaři a milé asistentky, u kterých rodili ti ostatní, přečetli, co také je možné.
Víš, přečíst si po tom, co jsme zažili, že jsi měla pěkný porod proto, že jsi vyrovnaná a klidná, mě trochu vyvádí i z vyrovnanosti, i z klidu :o) Já byla dlouho taky vyrovnaná a klidná. Asi do té doby, než jsem dostala bolesti, které jsem nemohla vydýchávat a nikdo mi to nevěřil... No nic, porod jsem si rozhodně představovala jinak :o)

O rozdílném přístupu sester mluví jedna příhoda za všechny. Dětská sestra mi chtěla Tomíska nechat na pokoji, když jsem tam byla sama a nebyla jsem bez pomoci schopná chodit (motala se mi hlava...). Večer, když se vystřídala směna, se na mě přišla podívat druhá dětská sestra s tím, že jsem po velmi těžkém porodu, jak mi je, jestli něco nepotřebuju a hrozně se divila, že mám celý den Toma u sebe. A nabídla se, že mi ho ještě na chvíli odnese, ať se můžu vyspat. Nosila mi ho celou noc na kojení. Co k tomu dodat, snad jen to, že jsem jí byla za těch pár hodin klidného spánku neskonale vděčná.

Strava v Podolí je pověstně hrozná, zcela běžně servírují kojícím matkám těžko stravitelná jídla, čersvé pečivo (nadýmá :o))), jogurt neuvidíš, ovoce i zelenina jsou pravděpodobně zakázané. Jídlo bývá většinou studené už v okamžiku servírování, mikrovlnka na ohřátí neexistuje.

Jana

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.