| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Je to uz 2 a půl roku co s Lili cvicime Vojtovu metodu(diky zato ze je),a nejspis jeste dlouho budeme.Zacalo to bolestmi z 2.srpna na 3.srpna,tedy ze soboty na nedeli.Od zacatku byli caste po 10min.no v nedeli rano a pri ceste do porodnice uz to bylo po 5 az 8min.Do kurzu jsem sice nechodila,byla jsem vsak upozornena ze intervaly por.bolesti si mam hlidat.Rozhodla jsem se rodit ve Zline.Asi v 7.mesici prisli problemy s jatry,nejak nestihali a pokozka svedila jak cert,takze do Zlina jsem dojizdela kazdy tden na testy,vysetreni,ultrazvuk a ozvy.Kazdeho doktora s ktery m jsem prisla do styku jsem upozornila ze mam obavy a podezreni ze budu mit velke dite.Muj otec jako mimino vazil pres 4kg.muj bratr a i ja sama.A v neposledni rade mame ultrazvuk,a nerikejte ze to nejde zjistit!Po celou dobu bolesti jsem chodila ucuravat po kapkach,ale jestli doplnuju tekutiny o to se nikdo nezajimal a me to vtech bolestech opravdu nenapadlo se neceho napit.Ale jestli nahodou nejsem precitlivela na bolest,na to se zeptat prisli.Bolesti stale silili.a po vysetreni mi bylo sdeleno ze se neotviram a mam se jit vyspat na rizikovku at mam silu na porod.Tak se to tahlo celou nedeli,az po pulnoci kolem 2hodiny me ovazali nejakym pasem,napichli na kapacku a najednou chteli po me at tlacim.Od teto hodiny nevim co se semnou delo.Vim jen ze sem mela bolesti,zizen,nejakou masku na obliceji,a napul spala a napul rodila.Lili se narodila v 6.00 rano,vazila 3,94kg,49cm.Bylo pondeli,stratila sem hodne krve,pri ceste na pokoj sem sebou prastila o zem,aby vedeli ze mam fakt dost.Podotykam ze jsem 10dni prenasela,mimco do plodove vody si pekne kadilo (voda byla jak zabinec zelena)Lili mela zeleneho knira jeste tyden.K nakojeni mi ji dali vecer,a na druhy den mi oznamili ze pri porodu doslo k ochrnuti prave ruky.Jak mame cvicit nas zaucili stim ze se to spravi.A obhajoba doktoru,kteri prece za nic nemuzou?No,byl to tezky porod a dite bylo velike.Tot vse. pokracovani priste uz me berou certi kdyz si na to vzpomenu

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.