| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

to je teda hrůza co tu píšeš.
Ale myslím, že kvůli jednomu případu se nedá soudit porodnice.

Moje kamarádka rozhodně nechtěla jít do Bohunic, protože rok před jejím porodem v Bohunicích zemřelo při porodu dítě její sestry.
Tak šla na Obilňák, při komplikovaném porodu dvojčat jedno nezachránili, druhé vyvázlo tak tak. Te´d už je z ní teda krásná zdravá dvouletá kočka, ale kamarádka si pořád říká "co by asi bylo kdybych šla tam a né tam" chápeš v člověkovi to hlodá a hlodá. a taky pořád opakuje "příště už tam nejdu" ale tohle se stává ve všech porodnicích.

víš ono je těžké soudit doktory když jednak nemáme lékařské vzdělání (aspoń já ne) a jednak jsme u toho nebyly. třeba měli důvod pro to toho císaře tvé kamarádce neudělat, nevím. A co se týče kojení tak zrovna v tomhle případě je to ta poslední věc :o(


já se pro Obilńák rozhodla, jednak kvůli vybavení a hlavně kvůli známému docentovi :o))

nevím jistě ale i když jen odstříkává a nedává jiný příkrm tak se jedná o plné kojení, ne? Je jedno jestli kojí přímo z prsa nebo dává mm z lahvičky.

D.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.