| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Těhotenská poradna v Motole

Dobrý den. Rodila jsem v Motole před rokem a půl. Tedy moc aktuální asi nebudu. Ale bylo to tam tehdy takto. Už během těhotenských poraden se chodilo na monitorování do jiné místnosti. Tam ležela už druhá maminka a proto manžel nesměl být u monitorování, což jsme si přáli. Chtěli jsme poslouchat srdíčko našeho drobečka, ale nechtěli nám to umožnit. A tak jsem se musela objednat vždy jako poslední ten den, abychom tam byly už sami a mohli si srdíčko poslouchat jak chceme. Na porodních sálech rodila kamarádka a muže jí nedovolili jen se mohl jít účastnit fáze vypuzovací. Já rodila na pokoji, byla jsem zde 22 hodin a manžel mohl být celou dobu se mnou, byť mu neustále říkali, že může jít ještě domů a že je tam zbytečný. Nebyl zbytečný pomáhal mi zvládnout jeden z nejtěžších dnů mýho života včetně toho, že hledal personál, když jsem něco potřebovala a nemohla jsem se nikoho dovolat. Celkově byl Motol dobrý, problém je, že s odstupem času se mi zdá horší a horší. Ovšem na ČR je pořád zřejmě ještě jeden z nejlepších.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.