| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No nic proti přípravám,MÁŠ PRAVDU, ale co když je daná osoba svobodná matka, rodinu v pr.. a kamarádku plus minus žádnou? Co když daná osoba trpí GBS pozit. a stálými výtoky, přes které, i přes léčbu nemůže masírovat hráz /to by se v tomto příp. nemělo/, co když trpí depresemi, nebo se na ně léčí? A ještě k tomu..jako správná svobodná matka jednoduše nemá prachy na to, čemu se dnes říká předporodní kurzy, nebo na nadstandart, či rovnou úplatky? Co když je v tom prostě sama a personál, protože je to už dneska dvacátý šestý porod na ni prostě nemá čas, o to míň náladu?
Já rodím za pár dnů. Z POMADu - neboli nejlepší agenturou pro matku a dítě pod sluncem - jsem utekla co nejrychleji, jelikož za 10min. masáže zad jsem zaplatila 140Kč a ještě jsem pomalu nemohla platit předem, protože paní ředitelka prý nemůže ještě vědět kolik spasmů mi bude muset rozmasírovat. Přičemž, jestli paní ředitelka tomu, co mi prováděla, říká masáž, tak já jsem Jan Pavel II. Cvičení téměř o ničem-za ty prachy. Častečně neprofesionální, na můj vkus, krom toho mi při předčasném odchodu borka cvičitelka /údajně sestra z Motolu/ vběhla do kabiny, jak si to jako představuju:) Při slovu rizikové těhotenství mě už něchtěli vzít skoro nikam. Kdybych neměla tak úžasného muže, snážela bych to ještě hůř a už teď se bojím, že na mě v porodnici nevyjde nadstandart. Aby jsem třeba kvůli nepříjemnému personálu ztratila mlíko-to se mi nechce. Sunar je drahý. Mimoto-to, co tady v Praze nazývají nadstandartem /za 1100-1700 na den!/, to je v mém kraji naprosto obyčejný standart-dobře-Tv chybí, ale to mě fakt vůbec neštve. Sestry mmj rády přikrmují a hráz doktoři nastřihavájí někdy zbytečně moc, aby měli rychlejší porod. Nese to své. Předpokládám, že to myslí určitě dobře...to je ovšem hold všude a člověk se prostě musí umět bránit, i když má křeče porodní. Nakonec, někteří doktoři jsou naopak k nezaplacení, takže taky nemůžu soudně házet všechny do jednoho pytle. Problém je, že tady v Práglu to jede, jak se říká, na běžícím pásu. Nepochybuju o tom, že se zdravotnický personál snaží co mu síly stačí, když mají na starost takové továrny na děti, ale když řeknu, že některé sestry berou od starých lidí pajsku za utření prde.e, asi není třeba dodávat, jaký mám názor na 80% zdr. péče v Praze. Polovinu z těch 80% je na žaloby.
Opravdu a upřímně- vy pražané mnohé možná nevidíte, protože nemůžete třeba ani moc srovnávat- ale osobně jsem v šoku ze zdejších poměrů a můj muž taky. Je to cizinec a nelíbí se mu především a právě přístup zdejšího lékaře k pacientovi. Proto, ženské, braňte se a nebojte se otevřít pusu, ptát se, a případně se teda bránit. Já si lékařů, sester a ošek vážím za jejich práci, každý to taky dělat nemůže, ale jsou placeni od toho, aby pomáhali, přitom mnohdy lidem spíš i ublíží. Když už jsme u té psychologie-někteří složili Hippokratovu přísahu - a především - sami si vybrali, to co chtěli, pokud na to nemaj, ať jdou jinam.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.