| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,

já mám s vysazením HA taky své nepříjemné zkušenosti. Brala jsem 5 let Triquillar, který jsem zhruba před rokem vysadila, protože jsme začali plánovat miminko. Přestože jsem s touto HA byla v průběhu jejího užívání maximálně spokojena, od té doby, co jsem ji vysadila mám neustále zdravotní problémy. Přestože podle vyšetření na hormony mám všechny hodnoty v normě a tudíž netrpím žádnou hormonální nerovnováhou, již rok dostávám menstruaci pouze po jejím umělém vyvolání (ta první, pravda, přišla sama asi po 2 měsících, pak další po 1,5měsíci a pak už jsem psychicky nevydržela a šla k doktorovi, kde jsem byla už předtím a který mi řekl, že se to samo srovná a že to je tím, že jsem brala HA tak dlouho a ještě navíc jeden druh - celou tu dobu jsem chodila k němu a nikdy jsem neslyšela, že bych ji měla změnit). Výsledek je ten, že se mi ani po 13,5 měsících po jejím vysazení nepodařilo otěhotnět, a to ani po opakovaných dávkách Pregnylu, který jsem dostávala 2 měsíce po 3 dávkách a který na moji menstruaci taky žádný vliv neměl. Navíc mě od té doby, co jsem HA vysadila pobolívá břicho, což bylo původně odůvodněno nutností "usazení" těla do původní rovnováhy. Má někdo podobné zkušenosti?

Děkuji.

Tereza P.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.