| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Čemu slouží babyboxy?

Souhlasím. Jsem z pěstounské péče. Vlastní matka nás s bratrem téměř utýrala než zasáhly úřady :-(

Co se týče kořenů, nikdy mi nechyběly. Náhradní rodiče se o nás starali vzorně a o kořenech jsem začala přemýšlet až tehdy, když mi o pěstounské péči řekli. Děkuju pěkně, nestojím o společné kořeny s ženou, která mne skoro zabila. Pěstouni nám dali možnost své kořeny změnit svým způsobem života. Považuji to za mnohem přínosnější. Bratr také. Kategoricky odmítl možnost naší biologickou matku i jen vidět. Já ji viděla jednou a hned po mně chtěla peníze.

Pokud bychom již přežili "výchovu" naší matky, rozhodně bychom neměli žádnou možnost volby třeba ve vzdělání, koníčcích...Díky pěstounům jsme vyrůstali naprosto normálně a jsou z nás odpovědní, dospělí lidé.

Rodinnou anamnézu nepotřebuji, stačí vědět a pamatovat si onemocnění, která jsme prodělali. To co přijde, přijde a budeme vědet dál. Na tom svět nestojí.
Jsem zdravotník a vím, že mnohdy ani lidé z biologických rodin ji neznají.

Vítám aktivity FODu - mimochodem, pěstouni jim i aktivně přispívali.
Každé dítě by mělo mít možnost vyrůstat jako opravdu chtěné a v rodině vítané. Ne jako nějaká zátěž.

Vy tu většinou zmiňujete jen matky, které odložením dítěte trpí. Uvědomte si však, že je i mnoho takových, které se dítěte rády zbaví. Pak tedy Ať má taková matka možnost dítě dát do Baby boxu, do Klokánku nebo NRP.
Bude-li nucena se o dítě starat, dobře to nedopadne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.