| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Čemu slouží babyboxy?

Jsem v pravidelnem styku s rodinami, ktere nazyvate problemove, take jsem mela moznost poznat radu deti z DD, pestounske pece i adopce. Po deseti letech praxe jsem presvedcena, ze pokud to je jen trochu mozne je lepsi biologicka rodina. A to i v pripade, ze bydli v holobytu. Zavsivenost neberu vubec jako argument, to chapu spis jako zert. Ponekud vaznejsi uz je to, ze deti maji hlad, nicmene znam mnoho deti, ktere obcasny nedostatek normalne snaseji (s tim, ze kazdy den dostanou najist aspon neco) a jsou rozhodne stastnejsi nez odbrane deti v detskych domovech. Co se tyka adopce a pestounske pece, zalezi na pestounech a adoptivnich rodicich a samozrejme i na detech (do jake miry jsou poznamenane napr. predchozi ustavni vychovou ci svou biorodinou. I ti nejlepsi pestouni a nejmene problemove deti se vsak musi potykat s radou problemu, to ale mam spis z druhe ruky. Zasadni pro mne je, ze i deti, ktere se bystremu oku socialni pracovnice jevi jako zanedbane, mohou byt stastne a to mnohem vice nezli jine deti, ktere ziji v materialnim blahobytu a v dobrych podminkach, tak jak si je predstavuje vetsina spolecnosti. Tedy pokud rodice sve dite netyraji a napr. nenuti k prostituci atp. rozhodne bych je neodebirala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.