| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Otcovské fejetony: Až do večera

Děkuji moc autorovi článku i názorům. Moc se mi to líbilo a pomohlo. Velmi se mi ulevilo, když vím, že s tím musí žít i jiní a jinde a že na druhou stranu jsou přeci jenom u nás lidé, kteří umí i pracovat, nejen o tom dlouze se vzdycháním a hereckými výkony v obličeji hovořit. Bohužel v naší firmě tak pracuje 70% lidí, což je samozřejmě možné jen díky tomu, že stejnou "pracovní morálku" má i vedení. Bohužel u nás neplatí, že já odvedu svou práci rychle, kvalitně a efektivně a je na šéfovi at´si všimne. U nás skutečně ti "upracovaní" 1/2 své pracovní doby věnují prodeji té druhé chabé 1/2 pracovní doby a někdy nemám ani žaludek se na to dívat a přestože je to ekonomicky nevýhodné, tak pouštět se do toho nehodlám, protože ekonomické a jiné statky mi povodeň (jsem z Jižních Čech-vím o čem hovořím) či jiné neovlivnitelné okolnosti mohou vzít, ale svědomí je jen moje a jen to mi dá klid, který se nedá koupit.

Děkuji všem, kteří to zažili, či zažívají a přesto zůstavají těmi šikovnými a pracovitými.

Karolína

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.