| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Šátek? Šátek!

Ahojte, máme šátek i babyvak, obojí užijeme. Babyvak je taková "rychlovka", malá mi v něm usne do dvou minut, takže se mi nechce vázat šátek na tak krátkou dobu, stejně ji pak položím - do postýlky či do kočárku. Stejně jako rychlovku ho používám v obchodě, nebo kdekoliv jinde, když už to malou v kočárku nebaví, rychle ji přemístím do vaku, tam je v klidu, vykukuje a já dokončím nákup nebo si dovyřizuji jiné záležitosti. Šátek prostě vážu déle a složitěji (klobouk dolů, kdo ho zaváže pomalu během jízdy, jak jsem se dočetla někde v předcházejícím příspěvku) a myslím, že takto zručně je na tom většina. Šátek je dobré dobře uvázat, to snad potvrdí každý, jinak různě povolený a nedotažený nesplňuje svůj účel. Takže je super třeba na doma, když dítě pláče nebo zkrátka nechce být samo v postýlce, zatímco maminka potřebuje něco udělat, vařit atak. Anebo když je prvoplánově používán jako pomůcka do obchodu, to jako že nemáte kočárek vůbec a vyrazíte jen s šátkem. I když...já osobně preferuju mít sebou kočárek, nevím, jestli dlouhé tůry v šátku jsou pro mimi to pravé ořechové, je tak napevno přivázáno bez možnosti pohybu a když má být takto více hodin... Zkrátka my používáme vše a selský rozum k tomu. Mimochodem, šátek není moc novou módní záležitostí, znaly ho naše prababičky (ta moje se narodila v roce 1900) a říkaly tomu loptuša.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.