| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Průběh těhotenství - 28. týden

Já jsem s Ondrou byla doma od začátku - že jsem těhu jsem zjistila, až když mi Dr. napsal antibiotika na neustupující nachlazení - udělala jsem si test, než jsem je začala brát - takže jsem to pak léčila 3 týdny jen paralenem a imudonem, pak jesm dostala zánět močáku, pak zas něco....no, asi ve 12. tt jsem mu řekla, že už chci do práce. Hrozně se divil. Zbytek těhu mi bylo naprosto fajn, ale kolem 28. - 29. tt - to byla zrovna šílená vedra, práce v práci žádná, tak co tam jen 8 hodin sedět a přerovnávat archiv :) - to jsem si mu o tu neschopenku zase řekla :) A rozhodně jsem se doma nenudila. Mmch. - to byl můj obvoďák, gynekoložku jsem tím nezatěžovala :)
Jo, teď jsem 27. tt., utahaná bývám jak kůň a to celkem nic moc nedělám, jsem doma s Ondrou, starám se o něj a domácnost, po obědě spolu většinou spíme, odpo procházka - ty mě fakt vyčerpávají, máme sníh nebo náledí a pouhá chůze je dobrodružstvím. Po návratu odpočinek opravdu potřebuju :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.