| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Krkavčí matka za mřížemi - příběh nekončí

O téhle hrůze jsem se dověděla až tady a - popravdě - docela mě to i mrzí, protože já se právě PROTO nedívám léta na televizi a nečtu noviny, abych měla od podobných věcí pokoj. Ale tím nechci říct, že jsem lhostejná, jen - podle mě - člověk má vnímat a řešit věci, které se ho týkají. Kolik z nás je takových, že se rozhořčují anonymně, ale konkrétně stáhnou "ocas mezi nohy" a nedokážou zasáhnout??
Moje 15letá dcera v pátek nahlásila na Policii týrání své spolužačky jejím nevlastním otcem, protože kámoška ve škole zvracela krev a přiznala naší "Nanu", co se doma semlelo. Nejdřív mě tím vyděsila, ale za pár vteřin jsem si udědomila, že jsem na ni hrozně pyšná. Holky, dívejte se kolem sebe, poslouchejte, můžete zabránit takovým hrozným věcem.
Jinak je mi HROZNĚ divné, že se to neřešilo včas. Když bylo Johance 6 měsíců, spadla mi doma z přebalováku. Byla to jasně MOJE chyba, byla jsem zoufalá, způsobila jsem jí těžký úraz, naštěstí bez komplikací a bez následků, ale tak, jak se ke mně v nemocnici chovali, to bych nepřála nikomu zažít. Pro dokrtokru jsem byla blbá nezodpovědná kráva (ne, neřekla to slovy, ale cítila jsem to). O 6 měsíců později se mi dostalo kolečko kočárku do škvíry v silnici a kočárek jsem převrátila (kočárky před 14 lety vypadaly poněkud jinak než dnes a převrhnout ho bylo velmi snadné). Johanka byla na kšírách, ale stejně měla na čele bouli, takže jsem s ní hned jela preventivně do špitálu na rtg. Nic tam nebylo, ale stejně si ji tam nechali, nikoho NEZAJÍMALO, že ještě kojím, vyhodili mě od dveří, chovali se ke mně opět příííšerně, já jen brečela a brečela... a moje teta (sociální sestra) mi tehdy řekla doslova toto: "Mikincko, pokud se Johance něco stane, jeď s ní do jiného špitálu, nebo už budeš mít problémy". Tak já teda nechápu, když se nešťastné mámě dvakrát v jednom roce její milovaný dítě zraní a už si na ni volají sociální sestru, jak může projít taková bestialita někomu, kdo už má škraloup!?!?!
Kamarádce se syn popálil před pár lety, nedávno. Byla to nehoda, dětská hra, a taky byli jako nezodpovědní rodiče volaní k výslechu na policii a chovali se k nich velmi trvrdě. Jak to, že lidem při prvním prohřešku (nedohlídání dítěte) se měří tak a ženě, která už byle trestaná, zase JINAK???????? Ne, asi ničemu v této oblasti práva nerozumím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.