| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Krkavčí matka za mřížemi - příběh nekončí

Milá Ello, napsala bych to samé, kdybych Mikeška cca před měsícem taky OMYLEM neopařila. Napustila jsem mu vanu, teploměrem (jako obvykle) jsem zkontrolovala teplotu a dala ho do vody. Voda byla za 2-3 minutky celkem studená, tak jsem chtěla připustit teplou, ale začala najednou téct z kohoutku naprosto špinavá. Černá! Sice moment, ale nezbývalo mi, než vodu vyměnit. Řekla jsem si, že Miki už je umytý dost, a tak ho jen osprchnu a vylovím. Vodu jsem ozkoušela, nebyla špinavá a teplota OK, pustila jsem spršku na něj a on najednou řval jako čertík. Voda byla náhle (!) a bez jakéhokoli pohnutí pákou v půlce vteřiny doslova vařící.
Došlo mi, že za to mohly nějaké manévry v potrubí mimo dům, asi to zrovna nějak čistili, zapínali, vypínali a Miki to chudák odnesl. Jaho "opaření" bylo naprosto minimální, on zaječel a já dala sprchu okamžitě pryč. ALE!!!
Kdyby synek třeba při koupání vždy řval a já bych byla pod vlivem alkoholu nebo drog, asi bych ho pěkně zřídila. A fakt "omylem". Jenže omylem bych se nedostala do stavu, kdy by se to mohlo stát, takže to matku nezbavuje odpovědnosti a to ostatní, např. to, že vyhledala lékaře až druhý den, to už je samozřejmě otřesné... a neomluvitelné!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.