| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem také roila na Fifejdách obě evé děti. První porod jsem zvládla za 5hodin a vše bylo v pořádku. Ale druhý byl nejhorší zážitek v mém životě. Do porodnice jsem přijela, protože mi začala odtékat plodová voda. Rodila jsem 14.hodin musela jsem ležet a celou dobu mě monitorovali, protože malá měla tachikardii po píchnutí zbytku plodové vody bylo toho asi 7litrů a pan doktor nás hned upozornil, že něco nebude v pořádku. Kontrakce jsem měla nepravidelné, ale hrozně silné. Měla jsem kapačku na rozjetí porodu, ale nějak to nezabíralo pan doktor přišel vždycky po hodině a vyšetřil mě, po osmi hodinách mi zdělil, že jsem otevřená na 3cm myslela jsem, že se mi to jenom zdá. Pan doktor řekl, že bychom měli zvážit císař, ale přišel nějaký druhý chitrák, a řekl, že nevidí důvod, že druhorodičky rodí i 13hodin. Tak jsem tam ležela asi další 3hodiny a otevřela jsem se na 5cm pan doktor řekl, že mi dají epidural, že to zrychluje porod a nebudu mít tak silné kontrakce. Jenže ten epidural mi sice kontrakce urychlil, ale jsem asi jediná ženská na světě, které to od bolestí vůbec napomohlo. Takže nebudu to prodlužovat rodila jsem po 14 hodinách a samotný porod byl šílený. Malé se vůbec nechtělo ven asi 5x jsem vždycky vylezla na stůl a zase dolů na rozdýchání. Malá se narodila asi za hodinu. Dali mi ji na břicho asi na 2minuty a řekli mi, že jí musí dát do inkubátoru že má zápal plic. Druhý den si mě zavolal doktor, který mě rodil řekl mi že paní doktorka z dětského nemá čas a že mi všechno tedy poví on. Řekl mi že malá má daunův syndrom, že on to pozná, že už odrodil tolik dětí že už to má v oku, a taky je možnost poruchy zažívaní, nebo srdce , jícnu a já nevím co všechno, protože jsem začala plakat. A nebo taky může být v pořádku, toho dauna jak on říkal má. Za dva dny jí museli převézt do Poruby a tam ji operovali pro neprůchodnost střev. Taky PV poslali na genetiku a na výsledky jsme čekali 14. dnů. Výsledky byly negativní to zn. že Vendulka je v pořádku a daunův syndrom nemá. Malé zjistili ještě jednu nemoc byli jsme měsíc v motole, ale už je naštěstí vše v pořádku. Vendulka má už 8.měsíců a je to zdravé a veselé miminko. Přeji všem maminkám aby si nemuseli projít tím co já a ať mají zdravá a spokojená miminka.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.