| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Zadeček v bavlnce aneb látkové plenky v praxi

Taky používáme látkové plínky, klasické bílé (když to zvládly naše mamky tak proč ne my?). Mám půlroční holčičku, látkové plínky používáme od narození absolutně bez problémů (kombinuji je s jednorázovkami nekdy na cesty popř. na noc, ale převažují látkové). Peru je na 60-sátku (nevyvařuji), žehlila jsem asi 14 dní (složené), peru v normálním prášku (na značce nezáleží). Malá opruzená ještě nebyla. Mám dva starší kluky, u těch jsem používala látkové plínky jen chvilku, pak měli jednorázovky. Oba měli plínku dost dlouho, opruzení bývali (starší byl v létě v jednorázovce dost "uvařený"). Používám na plínky normální plenkové kalhotky (Sandry a podob.), když chci, aby malá byla pohyblivější, tak jí dám plínku jednu a častěji přebalím. Věším na sušák přeložené, seberu suché a jen ještě jednou přeložím, než je malé dám, takže práce navíc skoro žádná...Největší investice byla oprava pračky (rozbila se chvilku po záruce) - cena opravy několikrát vyšší než pořizovací cena látkových plínek...(bacha na opraváře!!!!!, zaúčtují si i věci, které tam nedají....).
Ať každý používá co mu vyhovuje, my jsme s látkovkami spokojení...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.