| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Chválením nic nezkazíte

Ivule,

taky mi to tak připadá. Pochvalou a trestem se vlastně rodič staví do role někoho, kdo „je tady pánem“ nebo kdo „je chytřejší“. U nás se ve skutečnosti moc nechválí. Ale ani netrestá.
Filip je šťastnej, když si ho nevšímám a může nenápadně provozovat zakázaný činnosti. Nebo je šťastnej, když se zapojím do jeho hry, to jo. A když ho třeba táta nechá montovat skříň, to je na vrcholu blaha. Líbí se mu, když řekne něco vtipného a někdo se tomu zasměje. V poslední době si tak pohrává se jmény osob a příbuzenskými vztahy. Dneska říká tátovi: "Ty jsi dědeček". Táta na to: "A ty jsi zase Melinda". Filípek na to: „Já nejsem Melinda, protože mám zuby (Melindě je teprv 9 měs).“ Táta na to: „A já nejsem dědeček, protože mám taky zuby.“… a takový kravině když se směju, tak je Filip šťastnej. Na nějaký vychvalování vlastně vůbec nereaguje.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.