| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Co kojenec říká pláčem?

Ahoj Jájo, náš malý Míša ( dnes dva měsíce ),od návratu z porodnice také pořád plakal, od odpoledne do pozdního večera vyloženě řval.Ze začátku jsem myslela, že to nevydržím, neustálý řev, přerušený pouze v době kojení.Naštěstí mám super doktorku, která mi radila, ať ho nedávám pít častěji, ikdyž chce, než po dvou hodinách, že nestačí strávit a bolí ho bříško.Teď ve dvouch měsících pije odpo po těch dvou hodinách, protože nemůže spát, celkově má též problém s usínáním, jak píšou ostatní maminky. Teď se naučil plakat i po kojení, chce pořád sát, ale vím, že po půl hodině už nemůže mít hlad a sáním se vyloženě uklidňuje.Tak ho vždy po půl hodině odstavím, cca 5 až 10 minut pláče, saje si ruce ( dudlík nechce ani zlatý )a pak na něm vidím, že by chtěl spát a nejde mu zabrat.Musím říct, že čím je větší usíná lépe a lépe...Ze začátku , jak hodně řval celé hodiny, jsme vždy chvíli chovali a chvíli ho nechali plakat, plakal i při chování a myslím, že to bylo právě tou únovou a tím, že nemohl usnout.Vzhledem k tomu, že hodně přibírá, tak doktorka říká, že hlad určitě nemá, prostě špatně usíná. A to jsem si myslela, že se mi narodí klidné miminko, v břiše jsem o něm ani nevěděla, i na monitoru říkali, že je divný, že se málo hýbe.Měli byste ho vidět dneska.Všem maminkám přeju pevné nervy, vždyť i ten pláč jednou skončí.Míša

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.