| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Holčička nebo chlapeček?

Já to sice mám zase jinak,ale i Tebe dokážu pochopit..
Když sme čekali první dítě,manžel si moc přál kluka - nikdy neřekl pádný duvod - ale chěl ho...Já sem jaksi cítila ,že to klučík je,a taky byl...později to potrvdil i ultrazvuk,ale nikdy není nic jistého ..

Když sem čekala druhé mimi,tak sem si přála kluka taky,když nad tím tedka přemýšlím,asi sem se bála,že je holčička něco jiného a já to nezvládnu...ve skrytu duše sem si ,ale přála holčičku,pak se to začalo ve mě nějak přeorientovávat a když ultrazvuk potvrdil holčičku,byla sem strašně šťastná a o radosti mého muže nemluvě...
Takže budete mít páreček,říkal nadšeně každý,koho jsme s druhým bříškěm potkali,to je skvělé....my sme se jen usmívali.........
Ale co mě dorazilo nejvíc,je to,že moje tchýně,když sem jí řekla,že bych tak za 5let chtěla jěště jedno miminko,mi zdělila "a proč chceš další dítě,když už máte holku i kluka"?Copak je to o tom,kdo co má?Je ten co má 2holčičky nebo 2kluky nějak podřadnější?Nebo něčím horší?Víte děti sou dar a každý musí být vděčný za to co má...Chudáci sou Ti,kteří nemužou mít dítě a dali by za to cokoli....A holky,já jen - možná buďte rády,že se Vás někdy někdo zeptá - co to je?kdy chodí spát?jak Vám papá............protože když už se nikdo ptát nebude,tzn.že už o Vás nemá nikdo zájem a jste samotné...
Mě to taky otravovalo v těhu.,protože jsme byla náladová apod..,ale tedka ,když se někomu někdo dívá do kočárku a na mé ukoptěné křičící děti se jen divně dívá,jen vzpomínám,jak mi obdivovali malé klubíčko.......¨
Držím palce všem,ať to vyjde jak má a ať sme silné vše zvládnout...M.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.