| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nabízím domácí práci

Ahoj, jsem rok na materske a shanela jsem domaci praci opravdu dlouho,poslala jsem uz iks set korun, mozna to vysplhalo i na tisic korun, uz nevim, a nebylo z toho nikdy nic.same podvody a nic jineho, krome zklamani:-(.
v te dobe jsem delala AVON...no nevim jak ostatni avonlady, ale mne to zrovna dvakrat neslo.Ksmetiku mam moc rada a bavi me s ni pracovat.jsem uz tri mesice u kosmeticke spolecnosti MARY KAY, nevim jak moc ji znate, ale i pres ten pocatecni vklad, ktery se mi uz vratil, jsem s kosmetikou vic nez spokojena a mohu ji jen doporucit.nevychvaluji ji za ucelem prodeje ale chci poukazat na to ze opravdu existuje kvalitni kosmetika, za mozna vyssi ceny, ale hold za kvalitu se plati:-)
MK nabizi svym zakaznicim kosmeticke poradenstvi a kosmeticke seminare,kde vam predstavim vyrobky, ktere si hned vyzkousite, at nekupujete zajice v pytli:-D a pak jen zjistujete jak je to sqele, protoze MK funguje okamzite!pokud se stanete kosmetickou poradkyni, muzete ziskat certifikat o vizazistice a spousty dalsich uzasnych veci.pro ty uplne nej nejnej je pripraven ruzovy mercedes, diamanty atd ale to je vyhlidka do budoucna:-). proto, pokud mate zajem, jste komunikativni a mate v tydnu nejaky ten volny cas, napiste mi nebo kouknete na www.marykay.cz. chtela bych byt ta nej, ale potrebuji zeny ktere mi pomohou a ja jim za jejich pomoc budu moci pomoci take.chci si vybudovat tym tech nej kosmetickych poradkyn...pomozte mi splnit si sen a splnte si sen o fin. nezavuislosti. dekuji vsem ktere mi chteji pomoci delat ostatnim zenam radost a pomoci najit jim ztracene nebo potlacene sebevedomi!!!dekuji predem:-) verim ze se nekdo najde;-)icq 211009963 lathymi, sms na 739288056, skype (bohuzel jen chat, nemam mikrofon:-)) lathymi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.