| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Katko,

mam dvouleteho chlapecka a zkousenosti s porodem a porodnici velice podobne jako ty. Jelikoz jsem je zrovna vcera popsala v prispevku na jine strance, posilam ti jen cestu jak se k ni dostanes, at to nepisu cely znova. Je to na Hlavni strance, v okenku Vyberte si porodnici, pak si kliknes hned na tu prvni kliniku, je to porodnice u apolinare, a uplne dole jsou zkusenosti maminek s porodnici, muj prispevek se jmenuje Denisa Hojdarova, Nikdy vice.
Co se tyce toho nocniho probouzeni, tak ja jsem to mela tak minimalne do pul roku po porodu, ze jsem se budeila hruzou ze jsem zase v porodnici.
Mysli, si ale, ze ty jsi porod prece zvladla, porodila si normalne, to ja jsem to nezvladla, po nekonecnych hodinach jsem je uprosila at mi udelaji cisarsky rez, navic mi po tehotenstvi zustaly roztrzene brisni svaly, takze od te doby uz jsem absolvovala dve dalsi operace bricha, reknu ti, kdyby mi nabilzeli miliony, tak porod uz nikdy vice.
Preju ti at na tu hruzu brzo zapomenes, mne uz se to docela vede.
denisa hojdarova

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.