| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mandelinko, ty intervaly vylévání jsou delší, než výměna tampónu (kalíšek je větší), takže já nemusím většinou v hospodě nebo na veřejných toaletách nic takového podnikat, stačí mi počkat si domů.

Když bych kalíšek potřebovala vylít zrovna v restauraci, a je tam zrovna jen jedno umyvadlo pro všechny kabinky, vezmu si s sebou do kabinky petku nebo kelímek s vodou. Kalíšek vyleju, vodou ho opláchnu a opláchnu i ruce, pokud jsem si je zašpinila od krve, k čemuž většinou nedojde, protože krev je uvnitř kalíšku, ne venku.

Když někde na cestách není ani ta restaurace, postupuju stejně, akorát že se nezavřu v kabince, ale schovám se v křoví :-)

Na dlouhých návštěvách vůbec nemám problém, tam mi nikdo na záchod ani do koupelny neleze. Když se musí někde "u cizích" přecházet ze záchodu do koupelny po chodbě, tak s vyndáváním a vylíváním kalíšku počkám až do koupelny, nikdo neříká, že se musí vyndávat na záchodě, žejo.

Ale tyhle sitace jsem řešila fakt párkrát, protože mi ve složitějších podmínkách stačí vylít opravdu ráno a večer, a to jsem buď doma, nebo mám aspoň nějaké soukromí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.