| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím všechny, když jste v tom srovnávání kalíšků tak vám popíšu ladycup - horní okraj kalíšku je kulatý, asi 4 mm průměr. Pod okrajem jsou vedvou úrovních šikmé dírky asi 1mm v pruměru. Jinak je celí hladkýjen dole jsou jemné bublinky asi pro snadnější chycení. Štopka je dutá a jsou na ní vroubky, nakonec jsem ustřihla celou. Jinak je měkoučký.
Zatím nám za sebou s kalíškem jen jednu mršku. První dojem byl jak je to ohromný, ale zkusila jsem a je to v pohodě. Při vyndávání chytnu za spodní okraj a vykývám, vždycky se trochu skrčí, až mám strach aby se nevylil, kdyby byl plný. Nemusím nějak lovit hluboko, protože zůstává dole na samém okraji a zakrvácené prsty většinou nemám. První dny při silnějším krvacení nepatrné špinění, asi jen co zůstanena slisnici než se kalíšek zavede, takže jen intimka. Vložky ani tampony jsem si nikdy moc neoblíbila a když jsem tu v jedné dikuzi o látkovkách oběvila kalíšek, tak jsem po něm zapátrala a byla jsem nadšená, že něco takovího existuje. Musím říc, že mě nezklamal. Připadala jsem si tak čisťounká a pohodlně, jenom ta šťopka trochu dřela tak šla pryč. Po zkončení mršky jako bych jí ani neměla. Teď to budu řešit po náštěvách, ale nevidím v tom žadný veliký problém.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.