| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky holky moje,
konečně jsme dojeli a vybalili nákup - však to znáte...Rv, Maruška od rána odpadla v autě, a chrní v posteli.
Byli jsme mimo jiné zařizování vybrat v optice brýlky - konečně. Ale jak jsem optičce podala recept, tak řekla, že to není recept na bifokály, ale na dvoje brýle, jedny na dálku a jedny na blízko. Jsem myslela, že tam asi porodím, fakt. :-© Že prý musí být na tom receptu napsané prímo, že chceme bifokály (u tak malých dětí se prý ale píšou nějaké "E-LINY", prý je to nějaký jiný tvar těch skel, že prý bifokální nejsou pro malé děti vhodné, nerozumím tomu, fakt. Tak jsem volala Hložánkovi - našemu ošetřujícímu doktorovi do Prahy, no měla jsem sakra štěstí, protože jsem myslela, že než mi ho seženou k telefonu, nebo se mu vůbec nedovolám dneska, no ale světe div se, zvedl mi to zrovna on. Že samozřejmě ví, o koho se jedná, aby ne, že jo. No a že asi došlo k chybě. Protože on napsal do zprávy naměřené dioptrie, ale propouštěcí zprávu a recepty na brýle nám už psala jedna mladinká doktorka, která asi nepochopila, že to mají být bifokály, tak nám napsala dva recepty, jeden na blízko a druhý na brýle na dálku. Tak říkal, že to podle propouštěcí zprávy napíše znova, ten recept, a pošle nám ho poštou. No ale chápete to? Člověk aby je furt hlídal. Chce se mi blejt velebnosti....:-© Už to mohlo být vyřízené. Ach jo. Tak zas někdy příště.
No pak jsme byli změřit ten nitrooční tlak, tak si to nechala šikulka změřit hned napoprvé. Tak to levé očičko - to do kterého jsme kapali - protože měla 22 torrů - tak to kleslo na devět torrů. A to už dva týdny nekapem, vysadila jsem to, aby to bylo věrohodné, ten výsledek, a ne ovlivněné kapkami. No a pravé, to které bylo 13, nekapali jsme, protože norma prý je dvacet torrů, tak to vylezlo na 17. Tak v pátek budu zas volat do Prahy, jak a co, zeptat se Hložánka, jestli kapat dál, nebo jen do pravého. No uvidíme. Ale je to fajn výsledek, docela. Hlavně to levé očičko, hurá. Mařenka by řekla "huá na kocua!!!":-D (=hurá na kocura)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.