| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Terezko, tak to je fajn, že to dopadlo dobře. R^

U nás oslava proběhla moooooc hezky. Maruška dostala hroznou spoustu dárků - panenku s vláskama - krásnou (Aničku), žehlící prkno (jak by to tušila, protože odpoledne usínala s žehličkou a brečela mi, protože jsem jí nechtěla vyndat prkno :-)), pak stan - indiánské týpí, tak tam má bunkr, mysleli jsme, že tam bude i spinkat. Knížku, kde jsou různé úkoly - ta se mi moc líbí, je taková na naučení. Pokladnu se skenerem, no a ktomu sadu penízků (škoda že nejsou pravé :-)), nákupní košík, a spoustu věciček, co může prodávat, a taky sadu pastelek, co vypadají jak fixy, ale kreslí tak, že se na ně nemusí tlačit a kreslí fakt perfektně.
NO měla z oslavy fakt ohromnou radost, ještě večer zas rekapitulovala - Maženka ošlava, dotík, švíčky, šfoukua, jé, tancovali se zuzankou, žehuit, jé :-D
No vyřádily se holky, hrály si na prodavačky, ale Maruška do toho skeneru furt telefonuje :-D, pořád tancovaly.
Dort všem moc chutnal.
Kdybyste pak chtěly, dám vám receptík na super jednoduchý a rychlý kreém.
No a pak jsme vyrazili na pivko do hospy. Marušku hlídala babička a děda. Jak jsme přišli, tak sice už spinkala, ale vzbudila se, protože asi slyšela hlasy, a odháněla mě, prý "neču maminku, babičku ču" ;((. Jo a jak jsme řekli, že půjdem na pivko, tak prý "jo, běžte" "maženka s babičkou, maminka na pivo" :-) Bylo fajně, sranda.
TAk Leonie, to by byl dnešní románek. :-D Fotky dodám zítra.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.