| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No konečně jsem na chviličku tu. Dorazili jsme v půl jedné domů. Byla jsem něco se ségrou zařizovat (Leonie ;)), no a teprv jsem začla vařit, měla jsem vytáhnuté maso na segedýn. NO takže chudák maruška jedla až ve dvě. A aby mě nechala v klidu vařit, tak jsem jí nechala o samotě s plastelínou. Tak si dovedete představit, jak to ted v ložnici vypadá - má tam svůj stoleček - prý dělala těstovinu - to mi řekla :-D Fakt jak po výbuchu bomby. No a ještě jsem vytáhla včera i hovězí kousek - tak to ještě dusím taky. Ted jsem pomyla nádobí - myčku nemám ;((Rv. Přišla babi z práce, tak vzala malou na písek. A já se ted vrhnu na tu ložnici, protože to musím posbírat z koberce, vysát, taky převlíknout postele - to víte, přijede Leonie :-DR^, ale ne, ale zjistila jsem, že poblinkaný je i polštář a deka, čehož jsem si včera večer nevšimla. Takže jdu převlíkat postele.
No a odpo - na šest mám sraz se ségrou tady dole pod hospodou. Je tam "pálení čarodějnic" - holky budou mít i nějaký převlek. Já jsem to letos nějak nedala, snad se příští rok polepším. No příští rok už by mi to Maruška ani asi nedarovala, taky už se bude chtít "parádit" za čarodějnici, letos z toho ještě moc nemá rozum.
Taky se chci stavit k našim, na hrobeček Bakinkovi - koupila jsem mu kytičku - dneska by měl narozeninky - božátko (pro nově příchozí - Bakinek byl náš pejsek - jeho fotka je i v deníčku).
TAk já jdu makat.
Jo, Mochi, to máte super, s tím služebním autem. To bych tež brala. Ale u mojeho to nehrozí :-)Rv To budou sousedi závidět :-DR^
Daninko, snad se to brzy spraví, myslím Barunku. Mimochodem je to hrozně hezké jméno - Barunka.
Leonie, večer ti pisnu, jak se k nám dostanete, ted fakt nestíhám. ~g~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.