| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No a páč jsme se s mamkou nudily, tak jsme se sebraly a jely jsme do města a koupila jsem si nový vysavač tu Etu i na to čištění Neptun za 3990,- No ještě jsme koupily nějaký hadry a teď perla: šla jsem si vybrat k bankomatu ke spořce a normálka, nějak bloklá karta, tak druhýmu a to samý, psalo mi to nějaký nesmysly. Tak jsem letěla do spořky (slejvák zrovna jako prase), tak jsem jim to říkala, hned volali do Prahy no a že mi tu kartu berou a že mi musí poslat novou do 4 prac. dnů. No bez karty jsem jak bezruká. Takže ať mi teda dají prašule u kasy ať máme z čeho žít a oni, že tam už dnes výběr mám 600,- a 500,- Tak jsem v duchu zuřila že manža tak vybírá aniž by mi řekl. Jak jsme dojely k mamce, tak jsem vzala mobil, že mu zavolám co se mi stalo a zároveň ho sprdnu co tak si pro sebe vybírá. A on, že byl v jiném městě u spořky, chtěl vybrat 600,- ale bankomat mu nic nedal, půl hodiny zápasil s tím, aby mu aspoň vrátil kartu, pak šel k bankomatu KB a tam teda vybral 500,-. Takže bankomat mu nic nedal,
ale 600,- nám strhl z účtu. No budu volat do spořky ještě teď vecer, měli by tam být nonstop a jako co se děje, že nám obou karty vypověděly službu v jeden den:-©:-©:-©:-©
Přitom peněz je tam hafo, víc než kdykoliv jindy, a právě i prto jsme z toho vyplašeníRvRv

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.