| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To jsem se rozepsala, co, holky, ? No jo jenže vy jste takoví suchaři, jen pár řádek, a hotovo :-D:-D:-D
Tak jsem vám to tu zas zahltila.:-D

Pak jsme šly do Poruby se ségrou po obchodech, na oběd a tak. No utracených peněz, hrůza. Samé hovadiny. No ale fakt nápor na nervy. Maruška je totiž fakt živel, úplně jsem čuměla, jak jste tu byli Leoni, jaká je Viki hodnoučká, to Maruška ta furt cosi vymýšlí, to je hrůza. :( Nejdřív po mě ségra řvala, že jako to je normální, že tak se děcka chovají a tak, ale asi po hodině už z ní tež měla nerva, a říkala, že je to fakt šílené, ona nevydrží třeba v klidu ani minutu!Furt cosi zmýšlá.
Ted já jsem asi nemocná, anebo totálka záchvat alergie, ale spíš si myslím že nemocná, ale nezabírají ani léky na alergii, ani Modafen-chřipka z těla ven.
Jsem dorazila do dědiny, a ještě jsem šla na chvilu k ségře, bo jsem ještě musela na poštu, měl tam být balíček, objednala jsem v úterý kameru, jak vidím Mařenku, a ty její blbiny, tak jsem si furt říkala, že bych si ji chtěla natáčet.
No pod kočárem plno, na každé rukojeti převěšené dvě tašky hovadin. Na poště otvírali až ve tři (tam je totiž otvírací doba od osmi do dvanácti a pak od tří do čtyř - to je maras, co? taková otvíračka..:-©), no tak prý že pán s balíčkama ještě lítá po dědině, tak já s kočárem, ověšaným jak vánoční stromek, jezdila ještě po dědině, spocená, uřícená, na sesypání, pak jsem tam zajela znova, a už ju tam měli, tak jsem položila krabici na střechu kočáru a jeli jsme dom. No to byl fakt pohled na mě,jsem se sotva vlekla s tím nákladem, Marie, ta ještě chtěla furt vyskakovat z kočáru, furt se tam stavět....:(
Jak jsme dorazili k brance, tak jí říkám, že budu vybalovat tašky, a ona mi s klidem říká "maženka bude děuat binec", no to jsem myslela , že mě šlehne. Ona totiž vždycky "vybaluje" taky, no tak to se už těšila, tolik tašek.....:( Nakonec jsem to nechala v předsíni, a šla ji uspat, no to bylo martyrium, furt mi vykládala, že ona je "vyšpinkaná" a že ona spinkat nebude, a mlela mi ty svoje blbosti, tak jsem ju ně´kolikrát seřvala, ona pak zas nadávala mi, jako že jsem ošklivá maminka, a tak, no a pak chrněla až do sedmi, tak to půjde spát až v noci. Ale já jsem si aspon trochu zdřímla.

No tak to máte počteníčko, at máte co robit, bo v televizi je beztak prd...:-D:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.